Sıkça Sorulan Sorular

TUR39 Hakkında Herşey

TUR39 Hakkında Merak Ettikleriniz

 • Başka bir şubeniz ve ortaklığınız var mı?

  Sık sık Kırklareli Halı Yıkamadan olduğunu söyleyip halılarımı aldılar ama makbuz vermediler gibi şikayetler almaktayız.

  Hatta internet reklamlarında daha da ileri giderek firma patentli ismimizi kullanarak reklam verilmektedir.

  Hatta firmamızda daha önceleri çalışmış olup  bazı firmalara halıları yıkatarak  fason çalışan şahıslarda herhangi bir vergi vs ödemeden sizleri kandırabilmektedir.

  Sizler bu şahısların yüzlerine aşina olduğunuz için bizim personelimiz sanabilmektesiniz ve o kişilerde bunu kendi çıkarları için kullanmaya çalışmaktadırlar.

  Bu gibi şahıs ve firmalarla yasal yollardan mücadele edeceğiz.

  Kesinlikle kimseyle bağımız ve ortaklığımız yoktur.Kırklareli Halı Yıkama adıyla hizmet vermekteyiz ve Kırklareli ili ve Edirne merkezde Ehalı Servisi bayisyiz.

 • Google ve sosyal medya reklamlarında sahte ve aldatıcı reklam veren firmaların iç yüzü

  Sosyal medyanın ve görselliğin etkisi günümüzde git gide artmaktadır.Elbette bunu sahtecilikle kullanan firmalarda artmaktadır.

  Kendi işyeri bile olmayıp halı toplayıp x firmalara yıkatanlar,firmasında makina olmadığı halde araç ve web sitelerini makina resimleriyle donatanlar,google reklamlarında Kırklareli Halı Yıkama ismini direk ya da belirgin şekilde kullanıp sizleri yanıltanlar,metrekare fiyatlarını düşük gösterip halı ölçülerini yüksek hesaplayıp sizleri yanıltanlar,kapalı kurutma odası otomatik makina ibarelerini kullanıp toz toprak içinde halılarınızı yıkayıp kurutanlar, halılarınızı Kırklareli Halı Yıkama adına alanlar ve buna benzer birçok şekilde sizleri kandırıp özellikle yaz sezonunda olmayan makina resimli broşür dağıtarak sizleri yanıltmaya çalışanlar maalesef her geçen gün artmaktadır.

  Günümüzde küçük bir  Profesyonel Halı Yıkama Tesisi kurmanın maliyeti 500 bin türk lirasından az olamamaktadır.Bu tarz firmaların yıkama  fiyatlarının 5-7 tl civarı rakamlar olması ortada tesisin olmadığının göstergesidir.

  Kırklareli Halı Yıkama olarak bunların takipçisi olmaya çalışsakta maalesef çabalarımız yeterli gelmemektedir.

  Sizler mağdur olmayın diye bu konularda sürekli aydınlatıcı bilgiler vermeye devam edeceğiz.


FAQ,s

Frequently Asked Questions